Objednávejte na +420 800 577 577

Vítejte na Krétě.
Jedině u našeho domu naleznete 7místné auto zcela ZDARMA po celou dobu pobytu.

Dále Vám nabízíme výlety skvělou motorovou lodí za bezkonkurenční cenu.

auto

7 místné auto v ceně

Akční nabídka - k dispozci 7 místné auto v ceně pro Vaše výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí.

auto

Výborná poloha

Dům stojí 30 km jihovýchodně od letiště Chania, v malebné vesničce Vryses v platanovém údolí.

auto

Zahrada a bazén

Prostorná zahrada s privátním bazénem a grilem pro maximální pohodlí a relaxaci.

auto

Výlety na lodi

Možnost celodenních soukromých plaveb na lodi Rinker s česky mluvícím profi kapitánem.

Prázdninový dům Vryses

Tripadvisor

Pokud hledáte klidné a bezvadně vybavené místo pro Vaší dovolenou, pak jste na správném místě. Vítejte v luxusním prázdninovém domu Vryses, který se nachází v krásném prostředí krétské vesničky Vrysos vzálené jen pár desitek minut od letiště ve městě Chania. Tato oblast je známá díky chutným sýrům a jogurtům a Vrysos nabízí kompletní občanskou vybavenost.

Dům je využitelný během celého roku a umožňuje ubytování dvou až šesti osob v prostorných, plně klimatizovaných pokojích. Součástí je ložnice s velkým úložným prostorem, obývací pokoj s pohodnou dřevěnou sedací soupravou a TV. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně s velkou lednicí a jídelnou. K domu náleží zastřešená terasa, cihlová pec s grilem a velkým kamenným stolem a privátní bazén. Před domem jsou k dispzici 4 parkovací místa.

EXTERIÉR DOMU VRYSES

Pokud hledáte klidné a luxusní místo na prožití své rodinné dovolené, nabízíme vám prázdninový dům s plným vybavením. Je situován v krásném prostředí krétské vesničky Vrysas, která je vzdálená jen pár desítek minut od letiště ve městě Chania.

Dům nabízí ubytování pro dvě až šest osob a je možné ho využívat po celý rok. Díky jeho klidné lokalitě si zde můžete naplno vychutnávat dny odpočinku. V horkých letních dnech může být příjemným osvěžením soukromý bazén a navečer možnost ugrilovat si nějakou dobrou pochoutku, či jen tak sedět na terase a vychutnávat si nádherný pohled na zapadající slunce.

Před domem jsou k dispozici parkovací místa pro čtyři auta. Pokud byste se rozhodli ochutnat domácí speciality, můžete navštívit restauraci, která je od domu vzdálena jen pár minut autem.

 • Samostatně stojící dům
 • Zastřešená terasa
 • Gril a venkovní posezení
 • Privátní bazén
 • Parkovací místa pro 4 vozy
 • Klidná lokalita
 • Občanská vybavenost v obci
 • Restaurace pár minut vozem

INTERIÉR DOMU VRYSES

Co se týče vnitřního vybavení prázdninového domu, samozřejmostí je kuchyň s plným vybavením, s jídelnou a k dispozici je velká lednice. Pokoje jsou prostorné, klimatizované, součástí je ložnice s velkým úložným prostorem, obývací pokoj je vybavena pohodlnou dřevěnou sedací soupravou a televizí. K dispozici i wifi připojení.

Najdete zde vše potřebné k prožití super dovolené ve dvojici nebo s rodinkou. Určitě si toto místo zamilujete na první pohled a okouzlí vám natolik, že se sem budete rádi vracet!

 • Klimatizace
 • Televize
 • Jídelna
 • Plně vybavená kuchyň
 • Wifi
 • Obývací pokoj

VÝLET LODÍ

Pokud toužíte po pravém adrenalinu, rozhodně doporučujeme vyzkoušet potápění a šnorchlování na Krétě. Naskytne se vám jedinečná příležitost objevit krásy zdejšího pestrobarevného podmořského světa, který nikde jinde neuvidíte.

Pravidelně se zde pořádají výlety lodí regal 2460 commodore pro 6 osob, která vás zaveze na ty nejúžasnější místa, kde není možné dostat se autem. Zde si můžete dopřát koupání v naprostém soukromí nikým a ničím nerušeni.

Běžná cena za hodinu se pohybuje okolo 150 eur, my vám nabízíme půldenní nebo celodenní výlety s doprovodem česky hovořícího kapitána za 525 eur (celodenní výlet) nebo za 350 (půldenní výlet). A takové nabídce je opravdu těžké odolat! Na zážitky, které vás tam čekají a dobrodružství, které na výletě zažijete, určitě nikdy nezapomenete! Tak neváhejte a přijměte pozvání podmořského světa na Krétě!

 • Toaleta
 • Kuchyňka s ohřívačem
 • Kabina 6 míst
 • Užitková voda
Prázdninový dům Vryses Vryses, Kréta

Zábava a aktivity v okolí domu Vryses

V blízkém i vzdálenějším okolí naleznete spoutu možností k relaxaci jak ve vlnách středozemního moře tak při návštěvách nespočtu zajímavých míst, kterými je Kréta vyhlášená. Vydejte se autem do pár minut vzdáleného Georgioupoli a lenošte na pláži u průzračného moře nebo si udělejte výlet na unikátní pláž Elafonisi, nazývanou evropským tichomořím. Večer se zastavte na večeři v Rethymnu nebo Chanii.

Video Preview Image

Ceny pronájmu a rezervace

III.
sezóna
2. 4. 2016 - 30. 4. 2016
29. 10. 2016 - 17. 12. 2016
15 900
1 týden / so - so
II.
sezóna
30. 4. 2016 - 18. 6. 2016
1. 10. 2016 - 29. 10. 2016
19 900
1 týden / so - so
I.
sezóna
18. 6. 2016 - 1. 10. 2016
24. 12. 2016 - 1. 1. 2016
24 500
1 týden / so - so
:)
Služby za příplatek
Privátní delegát
Výlety lodí Rinker

Zůstaňte s námi v kontaktu!

Rádi odpovíme na Vaše dotazy, ptejte se :)

+420 800 577 577

Všechna pole jsou povinná. Vaši adresu nikomu nedáme.

Prázdninové domy

V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností nám prosím zavolejte!

 • +420 800 577 577